Środki czyszczące

Środki czyszczące marki HadwaoNet to wysokiej jakości produkty, wykazujące silne działanie czyszczące, przyczyniające się do łatwego i skutecznego usuwania wszelkich zabrudzeń.

W naszym asortymencie odnaleźć można środki począwszy od tych przeznaczonych do łagodnego mycia powierzchni znajdujących się w łazienkach, poprzez powierzchnie zmywalne w kuchni czy te likwidujące tłuste, nawarstwione osady w piekarnikach czy szybach kominkowych.

Nano środki oprócz właściwości czyszczących dodatkowo wykazują działanie bakteriobójcze i grzybobójcze, ponieważ bazują na aktywnych substancjach i nanocząsteczkach srebra, które odpowiadają za czystość biologiczną czyszczonych powierzchni.

Środki można stosować do codziennego mycia każdego rodzaju podłóg i posadzek a także do gruntownego czyszczenia nagromadzonych osadów ze wszelkich powierzchni zmywalnych.

Niezwykła siła preparatów, bezwzględna dla brudu – łagodnie traktuje czyszczone powierzchnie, nie uszkadzając ich struktury.

Posiadamy także pianki do czyszczenia skóry i obuwia. Jest to bezpieczny środek w kompleksowej pielęgnacji, do codziennego czyszczenia skór naturalnych i sztucznych, z zachowaniem ich właściwości – miękkości i delikatności.

Znakomitym dopełnieniem do domu i mieszkania będzie bakteriobójczy neutralizator zapachów, który oczyszcza każde wnętrze z przykrej woni, również tej specyficznej pochodzenia zwierzęcego.

Środki czyszczące

Środki czyszczące
Preparat do łagodnego czyszczenia łazienek...
26,00 zł