Kosmetyki Samochodowe

Dział kosmetyki samochodowe to pełna gama produktów przeznaczonych do czyszczenia, pielęgnowania i ochrony elementów pojazdu znajdujących się wewnątrz i na zewnątrz.

Przy ich tworzeniu zastosowano nanotechnologię, by zapewnić każdemu posiadaczowi samochodu profesjonalną i nowoczesną pielęgnację auta. Zaawansowana formuła produktów zapewnia wysoką ich jakość i skuteczność osiąganych efektów. Duże znaczenie ma bezpieczeństwo stosowania dla ludzi i środowiska naturalnego oraz komfort czyszczenia bez ryzyka uszkodzenia elementów auta.

Czyszczenie pojazdu – nowoczesne kosmetyki.

Oferowane, profesjonalne produkty do czyszczenia pojazdu z wszelkich zabrudzeń drogowych, atmosferycznych czy uporczywych substancji zadowolą każdego klienta.

Szampony, aktywne piany, płyny do czyszczenie felg, opon i silnika, oraz glinka czyszcząca do lakieru i szyb, bez której nie odbędzie się dokładne usunięcie przylegających owadów, mas bitumicznych czy żywic, skuteczne preparaty przeznaczone do czyszczenia wszelkich powierzchni zmywalnych znajdujących się w aucie, to przekrój środków pomocnych w kosmetyce pojazdu.

Dodatkowe właściwości antystatyczne ograniczają przyciąganie kurzu, a siła czyszcząca produktów jest gwarancją bezpiecznego stosowania.

Zabezpieczanie pojazdu – lakieru, szyb, opon i felg.

Kosmetyki samochodowe najnowszej generacji, nadają elementom samochodu właściwości hydrofobowych (zdolność do odpychania wody i brudu; powstaje śliska warstwa, skuteczna bariera przed przyleganiem uporczywych substancji). Lakier pozostaje w świetnej kondycji, z niebywałym blaskiem, chroniony przed korozją, szkodliwym wpływem agresywnych środków chemicznych, promieniowaniem UV i innymi szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Karoseria zyskuje silny połysk i dosyć trwałą warstwę ochronną poprzez aplikację wosku Carnauba. A powierzchnia szyb może stać się hydrofobowa za sprawą „niewidzialnej wycieraczki”, która ułatwia spływanie wody i uodparnia na przywieranie zabrudzeń utrudniających widoczność. Stosując nano impregnaty uzyskamy zadowalający, długotrwały efektowny wygląd i ochronę opon i felg.

W przypadku pielęgnacji tapicerki skórzanej polecamy sięgnąć po preparat hydrofobowy tworzący powłokę, znakomicie wypełniającą na powierzchni skóry drobne rysy i ubytki. Uzyskane właściwości chroniące przed wilgocią i zabrudzeniami pozwolą na dłużej zachować czystość i świeżość takiej powierzchni.

Kosmetyki Samochodowe

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-12 z 22 pozycji
Kosmetyki Samochodowe
Niewidzialna wycieraczka, 200 ml
60,00 zł
Kosmetyki Samochodowe
Preparat do ochrony elementów plastikowych i...
28,00 zł