Lunar Pro

Zmrok, wieczór, brzydka pogoda – nie sprzyjają bezpieczeństwu pieszych czy uprawiających sporty na świeżym powietrzu. Są to warunki złej widoczności, istnieje ryzyko wypadku czy potrącenia przez samochód. Podstawą bezpiecznego poruszania jest to, by dobrze widzieli nas inni użytkownicy dróg.

W tym celu opracowano nowatorski preparat LUNAR PRO, który wykazuje wysokie działanie odblaskowe, w momencie bezpośredniego działania światła zewnętrznego (reflektory samochodu, latarka).

LUNAR PRO – rozprowadza się na różnego rodzaju powierzchniach.

Można stosować na odzież, buty, kask, plecak. Elementy roweru (rama, koła), spryskane sprayem łącznie z naszym ubraniem, dają szansę zauważenia nas przez nadjeżdżającego kierowcę z odległości 200 m i odpowiedni czas na wykonanie bezpiecznego manewru.

Produkt nie uszkadza ubrań, nie usztywnia materiału. Nadaje mu lekkiego efektu hydrofobowego (deszcz szybko nie pozbywa refleksów odblaskowych).

Na odzieży powłoka odblaskowa w świetle dziennym jest niewidoczna, świeci blaskiem dopiero po zmroku, gdy oświetlą ją światła nadjeżdżającego pojazdu.

Aplikacja jest bardzo prosta. Gdy zachodzi potrzeba, rozpylamy spray z niewielkiej odległości na sprzęt, ubranie, buty – działanie odblaskowe preparat wykazuje po krótkim czasie.

LUNAR PRO  - jest ciekawym, nowatorskim rozwiązaniem, by znacząco podnieść poziom bezpieczeństwa podczas wieczornych spacerów, w trakcie uprawiania innych sportów lub nawet podczas powrotu z pracy, po nieoświetlonej drodze.

Wszystko co popryskamy LUNAR PRO może stać się odblaskiem.

Lunar Pro