Hydrofobowy impregnat do drewna do zastosowań wewnętrznych Nano Wood, 1 litr
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Powłoka hydrofobowa do powierzchni drewnianych która nie zmieniając koloru drewna, zabezpiecza je i chroni. Nanocząsteczki preparatu wnikają w pory drewna tworząc hydrofobową powłokę sprawiają, że drewno odpycha cząsteczki wody i brudu.

95,00 zł
Ilość


  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Wysyłka w 24 h Wysyłka w 24 h
  • Zwrot w ciągu 14 dni Zwrot w ciągu 14 dni

Hydrofobowy impregnat do drewna, do zastosowań wewnętrznych, NANO WOOD

 

Hydrofobowy impregnat NANO WOOD, dla osób ceniących naturalny wygląd drewna, by zabezpieczyć powierzchnie drewniane – nielakierowane (meble, podłogi, dekoracje z drewna), przed niszczącym działaniem wilgoci i ochronić ich naturalny urok.

Specjalistyczny hydrofobowy impregnat do stosowania wewnętrznego.

Składa się z innowacyjnych nanocząsteczek, które wnikając w pory drewna , tworzą niewidoczną warstwę – powłokę hydrofobową, skutecznie odpychającą wodę i brud od powierzchni drewna.

Gwarantuje na długo zachowanie pięknego wyglądu wyrobów drewnianych.

NANO WOOD, oprócz ochrony hydrofobowej – odpychanie kropli wody, które spływając zabierają ze sobą cząstki brudu, produkty dłużej są czyste i estetyczne, gdyż drewno nie wchłania wilgoci i brudu, podkreśla głębię koloru i blasku oraz nie zakłóca naturalności drewna.

Preparat nie działa inwazyjnie na drewno, nie zmienia ani nie niszczy jego struktury, lecz dodatkowo je pielęgnuje poprzez właściwości antystatyczne, opóźniające proces osiadania kurzu. Nie zmienia naturalnego koloru drewna ani jego nie przebarwia.

Powłoka przepuszcza parę i wszelkie gazy oraz nie blokuje oddychalności drewna.

 

Impregnacja drewna preparatem NANO WOOD to dodatkowa ochrona – biologiczna.

Środek nie dopuszcza do rozwoju pleśni, grzybów, ponieważ jego innowacyjny skład na bazie nanocząsteczek srebra, skutecznie zwalcza te zagrożenia.

Nowoczesny preparat w formie powłoki hydrofobowej nie jest wodoodporny. Istnieje ryzyko, przy ciągłych opadach deszczu, moknięcie zabezpieczonego drewna (zalecany preparat do stosowania wewnątrz pomieszczenia). Chcąc zabezpieczyć drewno znajdujące się na zewnątrz polecamy powłokę NANO WOOD OUTSIDE.

 

Trwałość:

- do 3 lat, w zależności od użytkowania i warunków atmosferycznych.

Zużycie preparatu:

20 – 50 ml/m2

Sposób użycia:

Pamiętaj: Przed rozpoczęciem nakładania powłoki należy dokładnie usunąć wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia z zabezpieczanej powierzchni. Im lepiej ta czynność zostanie wykonana, tym silniejsze wiązanie nanocząsteczek z powierzchnią i działanie środka trwalsze i efektywniejsze.

- produkt nanieść na czyste, suche podłoże bezpośrednio za pomocą natrysku.

- po całkowitym wyschnięciu powłoka jest gotowa do eksploatacji.

- nakładanie powinno się odbywać w temperaturze od 5 – 40 stopni.

- powłoka otrzyma swe właściwości po 15 minutach od nałożenia. Zalecamy jednak dla uzyskania prawidłowego efektu przez około 24 godzin nie testować zabezpieczonej powierzchni.

Metody aplikacji:

- spryskiwacz

- pistolet HVLP

- wałek

- pędzel malarski

Produkty z tej samej kategorii