• Obniżka
Impregnat do powierzchni granitowych - Nano Granite Plus, 200 ml

Preparat impregnujący do naturalnych i sztucznych powierzchni granitowych - Nano Granite Plus

Preparat doskonale impregnuje i chroni naturalne i sztuczne powierzchnie granitowe, zabezpiecza również uszczelki w samochodzie przed przymarzaniem.

29,00 zł
24,65 zł Zniżka 15%
Ilość

  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Wysyłka w 24 h Wysyłka w 24 h
  • Zwrot w ciągu 14 dni Zwrot w ciągu 14 dni

Impregnat do  zabezpieczania naturalnych i sztucznych powierzchni granitowych

Nano Granite Plus to preparat opracowany w nowoczesnej technologii, specjalnie przeznaczony do impregnacji naturalnych i sztucznych powierzchni granitowych.

Środek wzbogacony nanocząsteczkami srebra, które uniemożliwiają rozwój grzybów, glonów, porostów. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczenia.

 impregnat do granitu, impregnat do kamienia

NANO GRANITE PLUS – skutecznie chroni kamień naturalny i sztuczny przed wodą, wilgocią, zmniejsza przyczepność zanieczyszczeń oraz zabezpiecza przed negatywnymi warunkami atmosferycznymi. Preparat jest sposobem na uniknięcie plam, przebarwień, utraty połysku oraz uniemożliwia rozwój mchów, glonów na powierzchni.

Produkt tworzy na kamieniu niewidoczną powłokę, która wykazuje odporność na działanie niskich temperatur, wody, brudu, zanieczyszczeń atmosferycznych.

Impregnat do granitu z nanoskładnikami tworzącymi wodo- i olejoodporną powierzchnię

Środek zapobiega zagrożeniom dnia codziennego tj. rozlanie płynu barwiącego, który może zaplamić i odbarwić powierzchnię granitu. Impregnacja zmniejsza chłonność; płyny czy tłuszcz nie wnikają w jego powierzchnię. Kamień zdecydowanie jest łatwiejszy w czyszczeniu a jego naturalne piękno utrzymuje się dłużej.

Dodatkowo preparat maskuje drobne zarysowania i zmatowienia, zachowując naturalną kolorystykę, odcień i połysk pierwotnego stanu kamienia.

Zaimpregnowane powierzchnie nie przyjmują wody, płynów i zabrudzeń, zachowując właściwości paro przepuszczalne.

Nano impregnat do granitu   – na co stosować?

- Blaty i parapety

- Zlewy granitowe

- Nagrobki i pomniki

- Płyty granitowe

Zużycie: 5-10 ml/m2

Aplikacja: przed nałożeniem impregnatu należy powierzchnię dokładnie wyczyścić i wysuszyć

Niewielką ilość preparatu należy równomiernie rozprowadzić na suchej i czystej powierzchni za pomocą gąbki lub szmatki. Po 2 – 3 minutach zabezpieczaną powierzchnię przetrzeć miękką ściereczką lub ręcznikiem papierowym. Przed użyciem sprawdź działanie w mało widocznym miejscu.

 

 

Zobacz także

Impregnaty
Środek do pielęgnacji granitu naturalnego i...
27,00 zł

Produkty z tej samej kategorii