Impregnat do szkła, Impregnat do okien, Nano Window, 200 ml

Nano impregnat do szkła, okien - powłoka hydrofobowa. 

Impregnat nadający właściwości samooczyszczających, dzięki czemu zabrudzenia nie gromadzą się na powierzchni szkła.

55,00 zł
Ilość

  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Wysyłka w 24 h Wysyłka w 24 h
  • Zwrot w ciągu 14 dni Zwrot w ciągu 14 dni

Odpychający wodę preparat do szyb, okien i szkła - Nano Window

Impregnat hydrofobowy Nano Window służy zabezpieczaniu powierzchni szklanych (okna, drzwi, przeszklenia, fasady) przed powstawaniem osadów i nieestetycznych, brzydkich plam i zabrudzeń. Płyn hydrofobowy gwarantuje utrudnione przywieranie cząstek wody, kurzu i innych zanieczyszczeń.

Powłoka hydrofobowa do okien - Nano Window

Impregnat tworzy na szybie niewidoczną warstwę , która ma niewiarygodne zdolności odpychania cząstek wody i brudu, nie dopuszcza do przywierania różnego rodzaju osadów (wapiennych, kamiennych) do zaimpregnowanego podłoża.

Zanieczyszczenia wraz z deszczem lub strumieniem wody impregnat do okienswobodnie spływa z szyby, pozostawiając je czyste (szyby "same się czyszczą"), a potrzeba ich mycia jest sporadyczna.

Po hydrofobizacji, chcąc odświeżyć zabezpieczoną szybę, wystarczy spłukać ją wodą lub przetrzeć suchą bądź wilgotną ściereczką. Zużywamy mniej wody i środków czyszczących. Preparat jest bezpieczny dla ludzi i sprzyja środowisku naturalnemu, gdyż nie występują w nim lotne związki organiczne.

Dodatkiem w składzie impregnatu są nano cząsteczki srebra, które ograniczają rozwój bakterii, grzybów i pleśni.

Trwałość: do roku

Zużycie preparatu: 5-7 ml/m2

Sposób użycia: przed rozpoczęciem aplikacji impregnatu hydrofobowego bardzo istotne jest dokładne wyczyszczenie zabezpieczanej powierzchni. Im ta czynność lepiej wykonana, tym wiązanie nano cząsteczek trwalsze a efekt bardzie zjawiskowy.

W naszej ofercie odnaleźć można produkty z działu środków czyszczących, które z pewnością sprawdzą się w czasie czyszczenia różnego rodzaju powierzchni. W przypadku szkła polecamy środki Forte Laver oraz Flash Glass.

- produkt nanosić na czyste, suche i odtłuszczone podłoże

- płyn aplikować za pomocą zwilżonej preparatem ściereczki z mikrofibry bądź za pomocą natrysku

- preparaty hydrofobizaujące wiążą się z podłożem w bardzo szybkim czasie, dlatego radzimy nakładać płyn na niewielkie obszary (40 cm x 40 cm) i sukcesywnie czynność powtarzać aż do nałożenia środka na całą powierzchnię

- po nałożeniu płynu na całą powierzchnię, pozostawić na parę minut i następnie wypolerować szkło do przejżystości

Powłoka już po kilku minutach uzyskuje właściwości hydrofobowe, zalecamy jednak by w przeciągu 24 godzin nie testować oraz nie myć zabezpieczonej powierzchni.

 

Opis

Kolor
mleczny
Pojemność
200 ml
200 ml

Zobacz także

Produkty z tej samej kategorii