Odpychający wodę preparat do szyb, okien i szkła Nano Window, 200 ml

Impregnat hydrofobowy służący zabezpieczeniu szyb, okien i szkła.

55,00 zł
Ilość

  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Wysyłka w 24 h Wysyłka w 24 h
  • Zwrot w ciągu 14 dni Zwrot w ciągu 14 dni

Odpychający wodę preparat do szyb, okien i szkła NANO WINDOW

 

NANO WINDOW – preparat do zabezpieczania powierzchni szklanych ( okna, drzwi, przeszklenia , fasady ) przed powstawaniem osadów  i brzydkich plam. Gwarantuje utrudnione przywieranie cząstek wody, kurzu i innych zanieczyszczeń do powierzchni szklanych.

 

Powłoka hydrofobowa NANO WINDOW, tworzy na szybie niewidoczną warstwę ochronną, która ma niewiarygodne zdolności odpychania cząstek wody i brudu i nie dopuszcza do przywierania różnego rodzaju osadów (wapiennych, kamiennych, rdzawych) do zabezpieczanej powierzchni.

Brud wraz z deszczem lub strumieniem wody swobodnie spływa z szyby, pozostawiając je czyste (szyby „same się czyszczą”) a potrzeba ich mycia jest sporadyczna.

Innowacyjna formuła preparatu rozwiązuje problem smug i zacieków. Szyby nabierają lekkiego połysku a efekt widoczny jest dosyć długo.

Po hydrofobizacji, chcąc odświeżyć zabezpieczoną szybę, wystarczy spłukać ją wodą lub przetrzeć suchą bądź wilgotną ściereczką. Zużywamy mniej wody i środków czyszczących – oszczędzając swój czas i pieniądze.

Preparat jest bezpieczny dla ludzi i sprzyja środowisku naturalnemu, gdyż nie występują w jej składzie lotne związki organiczne.

Dodatkiem w składzie impregnatu są nano cząstki srebra, które nie dopuszczają do rozwoju drobnoustrojów, grzybów, roztoczy.

NANO WINDOW – na co aplikować?

- okna domowe, biurowe, dachowe

- szklane elewacje

- fasady

- ogrody zimowe

- szklane drzwi

- przeszklenia, balustrady

Trwałość:

- do roku, w zależności od warunków użytkowania i sposobu czyszczenia

Zużycie preparatu:

- 5 – 7 ml/m2

Sposób użycia:

Uwaga: przed rozpoczęciem impregnacji dokładnie należy usunąć wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia z zabezpieczanej powierzchni.

Zalecamy użycie środka czyszczącego FLASH GLASS, a w przypadku dużych zabrudzeń z osadów wapiennych użycie środka FORTE LAVER.

Następną czynnością równie istotną jest odtłuszczenie powierzchni. Pomocny w tym jest preparat IP – 50.

Pamiętaj: im lepiej powyższe czynności zostaną wykonane, tym silniej zostaną związane nano cząsteczki z powierzchnią a działanie preparatu będzie trwalsze i efektywniejsze.

- Produkt nanosić na czyste, suche podłoże za pomocą natrysku lub lekko zwilżonej preparatem ściereczki.

- Preparaty hydrofobizujące szybko wiążą się z powierzchnią. Dlatego radzimy nakładać na niewielkie obszary (40 cm x 40 cm) i sukcesywnie czynność powtarzać aż do nałożenia środka na całą powierzchnię

- Po nałożeniu powłoki na całą powierzchnię, wypolerować szkło do przejrzystości

- Powłoka po kilku minutach uzyskuje właściwości hydrofobowe, zalecane jest  by w przeciągu 24 godzin nie myć zabezpieczonej powierzchni.

Metody aplikacji:

- spryskiwacz

- czysta ściereczka

 

Opis

Skład
Sio2
Kolor
lekko mleczny
Pojemność
200 ml

Zobacz także

Produkty z tej samej kategorii