Impregnat hydrofobowy do kabin prysznicowych, Nano Shower, 50 ml

Hydrofobowy impregnat do zabezpieczania szkła w kabinie prysznicowej.

34,90 zł
Ilość

  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Wysyłka w 24 h Wysyłka w 24 h
  • Zwrot w ciągu 14 dni Zwrot w ciągu 14 dni

Impregnat hydrofobowy do kabin prysznicowych NANO SHOWER

Hydrofobowy preparat impregnujący chroni kabinę prysznicową przed negatywnym działaniem wody i środków myjących. Płyn zabezpiecza przed powstawaniem osadów wapiennych, zacieków z wody, mydła, kamienia. Skutecznie przeciwdziała przywieraniu różnego rodzaju zanieczyszczeń, pomagając w łatwy sposób utrzymać szkło w czystości.

Impregnat hydrofobowy to pielęgnacja i długotrwałe zabezpieczenie kabin prysznicowych.

Stosując zaawansowany technologicznie preparat  NANO SHOWER, tworzymy idealnie gładką warstwę ochronną na powierzchni kabiny. Dzięki hydrofobowym właściwościom, głębokim wiązaniem ze strukturą zabezpieczanej powierzchni, chroni ona przed bezpośrednim kontaktem z wodą i nie dopuszcza do tworzenia się osadów z kamienia, mydlin czy rdzy.

W skład nano powłoki wchodzą cząsteczki srebra, które zmniejszają ryzyko powstawania pleśni i zapewniają czystość biologiczną zabezpieczanej powierzchni.

Po zaimpregnowaniu kabiny prysznicowej około 80% zanieczyszczeń oraz pozostałości z mydła bez trudu spłyną wraz z kroplami wody z zabezpieczanej powierzchni, nie pozostawiając nieestetycznych śladów czy osadów wapiennych.

Preparat także zabezpiecza przed korozją – kabina prysznicowa nie ulega naturalnemu niszczeniu przez wodę, jej żywotność zostaje znacznie wydłużona.

Pielęgnacja i czyszczenie takiej impregnowanej powierzchni odbywa się bez użycia środków chemicznych i bez szorowania, dbamy przy tym o nasze zdrowie i środowisko naturalne.


Trwałość:

- do roku, w zależności od warunków użytkowania oraz sposobu czyszczenia.

Zużycie preparatu:

- 5 – 7 ml/m2

Sposób użycia:

- Zalecane jest przed rozpoczęciem nakładania powłoki dokładnie pozbyć się wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń z zabezpieczanej powierzchni. Proponujemy użycie środka czyszczącego FLASH GLASS, a w przypadku dużych zabrudzeń z osadów wapiennych – środka FORTE LAVER. Następną czynnością również istotną jest odtłuszczenie powierzchni. Sprawdza się w tym preparat IP- 50. PAMIĘTAJ: Im lepiej powyższe czynności zostaną wykonane, tym silniej związane będą nano cząsteczki z powierzchnią a działanie preparatu trwalsze i efektywniejsze.

- Niewielką ilość płynu nanieść na powierzchnię za pomocą natrysku lub zwilżonej preparatem ściereczki. Preparaty hydrofobizujące szybko się wiążą z powierzchnią, dlatego radzimy nakładać je na niewielkie obszary i sukcesywnie czynność powtarzać aż do nałożenia środka na całość.

- Powierzchnię pozostawić na okres około 15 minut..

- Kabinę wypolerować do przejrzystości ściereczką lekko spryskaną preparatem.

- Pomimo, że powłoka nabiera właściwości hydrofobowych już po kilku minutach po nałożeniu, jednak radzimy by nie testować jej w przeciągu 24godz.

- Niewielkie kropelki pozostające na powierzchni szkła, które z racji swych rozmiarów nie są w stanie same spłynąć i mogą tworzyć małe plamki wapienne można z łatwością usunąć za pomocą wilgotnej ściereczki.

- Zalecane jest również spłukiwanie po kąpieli jednolitą strugą wody kropli, które pozostały na powierzchni szkła.

Metody aplikacji:

- spryskiwacz

- czysta ściereczka

Gdy będziesz potrzebować preparatu, który na dłużej zapewni czystość kabiny proponujemy środek NANO SHOWER  PLUS. 

Zobacz także

Produkty z tej samej kategorii