Preparat do pielęgnacji elementów metalowych Nano Titan, 50 ml

Preparat hydrofobowy zabezpieczający elementy metalowe.

34,90 zł
Ilość

  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Wysyłka w 24 h Wysyłka w 24 h
  • Zwrot w ciągu 14 dni Zwrot w ciągu 14 dni

Preparat do pielęgnacji elementów metalowych NANO TITAN

Produkt hydrofobowy chroniący powierzchnie metalowe i chromowane przed niszczącym działaniem wody i różnych zanieczyszczeń, które powodują tworzenie się osadów, nieestetycznych zacieków i korozję.

Impregnat wnika głęboko w zabezpieczaną powierzchnię, wyrównując mikro nierówności i zapobiega problemowi zabrudzeń powstałych podczas codziennego użytkowania.

 

NANO TITAN – tworzy trwałą, niewidoczną powłokę, która zabezpiecza powierzchnie podatne na zabrudzenia, osadzanie się kamienia i chroni przed osiadaniem wody na powierzchni np. baterii łazienkowych, kranów, by znacząco wydłużyć czas użytkowania i walory estetyczne.

Pokryte preparatem powierzchnie metalowe czy chromowane nabierają blasku, są odświeżone. Czyszczenie w większości przypadków jest zbędne co pozwala zaoszczędzić nasz czas.

Impregnat hydrofobowy Nano Titan to profesjonalny produkt przygotowany w oparciu o nanotechnologię z dodatkiem nano cząstek srebra, które pozostawiają powierzchnię czystą biologicznie.

 

Trwałość:

- do roku, w zależności od warunków oraz sposobu czyszczenia.

Zużycie preparatu:

- 5 – 7 ml/m2

Sposób użycia:

- Przed rozpoczęciem nakładania powłoki dokładnie usunąć wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia z zabezpieczanej powierzchni. W tym celu zalecany jest środek FORTE LAVER. Następnie należy odtłuścić powierzchnię przy pomocy preparatu IP – 50.

Pamiętaj: Im lepiej powyższe czynności zostaną wykonane, tym silniej zostaną związane nano cząstki z powierzchnią a działanie preparatu będzie trwalsze i efektywniejsze.

Produkt nanosić na czyste, suche podłoże za pomocą natrysku lub lekko zwilżonej preparatem ściereczki. Następnie okrężnymi ruchami dokładnie wypolerować powierzchnię do całkowitego usunięcia smug, które mogą być konsekwencją użycia zbyt dużej ilości płynu hydrofobowego.

Nakładanie powinno się odbywać w temperaturze od 5 – 40 stopni C.

Powłoka uzyskuje właściwości hydrofobowe po kilku minutach. Lecz zalecane jest aby jej nie testować przed upływem 24 godzin, dla uzyskania jak najlepszego efektu.

Metody aplikacji:

- spryskiwacz

- czysta ściereczka

Zobacz także

Środki czyszczące
Preparat do łagodnego czyszczenia łazienek...
26,00 zł

Produkty z tej samej kategorii