Preparat do pielęgnacji elementów metalowych Nano Titan, 50 ml

Hydrofobowy zestaw do impregnacji baterii łazienkowych oraz elementów chromowanych.

W skład zestawu wchodzą:

- Nano Titan, impregnat do zabezpieczania elementów metalowych i chromowanych

- IP-Clean, preparat do odtłuszczania

- ściereczka z mikrofibry

34,90 zł
Ilość

  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Wysyłka w 24 h Wysyłka w 24 h
  • Zwrot w ciągu 14 dni Zwrot w ciągu 14 dni

Preparat do impregnacji baterii łazienkowych, elementów metalowych i chromowanych

Nano Titan to produkt hydrofobowy chroniący powierzchnie metalowe i chromowane przed niszczącym działaniem wody i różnych zanieczyszczeń, które powodują tworzenie się osadów, nieestetycznych zacieków i korozję.

Impregnat wnika głęboko w zabezpieczaną powierzchnię, wyrównując mikro nierówności i zapobiega problemowi zabrudzeń powstałych podczas codziennego użytkowania.

Nano Titan – tworzy trwałą, niewidoczną powłokę, która zabezpiecza powierzchnie podatne na zabrudzenia, osadzanie się kamienia i chroni przed osiadaniem wody na powierzchni np. baterii łazienkowych, kranów, by znacząco wydłużyć czas użytkowania i walory estetyczne.

Pokryte preparatem powierzchnie metalowe czy chromowane nabierają blasku, są odświeżone. Czyszczenie w większości przypadków jest zbędne co pozwala zaoszczędzić nasz czas.

Trwałość: do roku, w zależności od warunków oraz sposobu czyszczenia.

Zużycie preparatu: 5 – 7 ml/m2

Sposób użycia:

Przed aplikacją powłoki należy bardzo dokładnie wyczyścić zabezpieczaną powierzchnię, pozostawienie zabrudzeń skutkuje ich utrwaleniem.

- produkt nanosić na czyste, suche podłoże za pomocą natrysku lub lekko zwilżonej preparatem ściereczki. Czynność sukcesywnie powtarzać aż do nałożenia środka na całą powierzchnię.

- następnie okrężnymi ruchami dokładnie wypolerować powierzchnię do całkowitego usunięcia smug, które mogą być konsekwencją użycia zbyt dużej ilości płynu hydrofobowego.

Powłoka uzyskuje właściwości hydrofobowe po kilku minutach. Lecz zalecane jest aby jej nie testować przed upływem 24 godzin, dla uzyskania jak najlepszego efektu.

Zobacz także

Środki czyszczące
Preparat do łagodnego czyszczenia łazienek...
26,00 zł

Produkty z tej samej kategorii