Preparat do pielęgnacji granitu - Nano Granite, 200 ml

Hydrofobowy preparat do pielęgnacji naturalnych granitów oraz zlewów granitowych. Nanostruktura pozwala na głęboka penetrację w impregnowaną powierzchnię. Wszelkie ubytki zostają wypełnione a odpychające wodę cząsteczki impregnatu nie pozwalają na tworzenie się zacieków i plam. Chroniona w ten sposób powierzchnia jest łatwiejsza w czyszczeniu i dłużej zachowuje ładny wygląd. 

29,00 zł
Ilość

  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Wysyłka w 24 h Wysyłka w 24 h
  • Zwrot w ciągu 14 dni Zwrot w ciągu 14 dni

Preparat do pielęgnacji powierzchni wykonanych z granitu - Nano Granite

Nano Granite jest preparatem naturalnym, którego głównymi składnikami są roślinne olejki. Środek nie zawiera żadnych substancji szkodliwych. Preparat pielęgnuje, dodatkowo chroniąc granit przed wodą, zabrudzeniami kuchennymi, nie dopuszczając do tworzenia się na powierzchni nieestetycznych osadów.

Oleista konsystencja wykazuje odporność na wnikanie wody, zabrudzeń, dodatkowo wypełniając drobne rysy i ubytki. Granit pokryty impregnatem nabiera blasku oraz uroku.

Pielęgnacja i zabezpieczenie zlewów granitowych

Preparat w swym składzie zawiera nano cząsteczki srebra, które ograniczają rozwój bakterii, grzybów i pleśni.

Zużycie preparatu: 10-50 ml/m2

Sposób użycia: niewielką ilość płynu nanosić bezpośrednio na powierzchnię za pomocą atomizera bądź ściereczki lekko zwilżonej preparatem. Nadmiar powłoki wytrzeć suchą ściereczką lub ręcznikiem papierowym.

 

Zobacz także

Produkty z tej samej kategorii