Preparat do pielęgnacji granitu Nano Granite, 200 ml

Hydrofobowy preparat do pielęgnacji naturalnych granitów oraz zlewów granitowych. Nanostruktura pozwala na głęboka penetrację Nano Granite w impregnowaną powierzchnię. Wszelkie ubytki zostają wypełnione a odpychające wodę cząsteczki impregnatu nie pozwalają na tworzenie się zacieków i plam. Chroniona w ten sposób powierzchnia jest łatwiejsza w czyszczeniu i dłużej zachowuje ładny wygląd. 

29,00 zł
Ilość

  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Wysyłka w 24 h Wysyłka w 24 h
  • Zwrot w ciągu 14 dni Zwrot w ciągu 14 dni

Preparat do pielęgnacji granitu NANO GRANITE

 

NANO GRANITE – to preparat, którego właściwości hydrofobowe wykorzystano do pielęgnacji naturalnego granitu i elementów wyposażenia, wykonanych z tego niepowtarzalnego surowca tj. zlewy, parapety, umywalki, blaty kuchenne.

 

Środek pielęgnuję dodatkowo chroniąc granit przed wodą, zabrudzeniami kuchennymi, substancjami oleistymi, nie dopuszczając do tworzenia się na nim różnych osadów. Ta gładka powłoka blokuje pojawienie się śladów trudnych do usunięcia, zacieków i plam, dlatego zabezpieczane powierzchnie dużo łatwiej utrzymuje się w czystości.

 

Powłoka hydrofobowa wykazuje dużą odporność na wnikanie wody, zabrudzeń oraz rozpuszczaniu w niej różnych płynów, które tworzą nieestetyczne plamy. Wypełnia drobne rysy i ubytki i pozwala na swobodne przenikanie pary i innych gazów. Pokrycie impregnatem granitu nie ujmuje mu uroku, lecz ożywia naturalny blask.

 

NANO GRANITE – to również ochrona biologiczna.

Preparat, w swym składzie posiada nanocząsteczki srebra, które uniemożliwiają powstawanie pleśni, roztoczy, grzybów, doprowadzając tym powierzchnie do biologicznej czystości.

 

Środek chroni i pielęgnuje granit.

Opracowana jego formuła w nowoczesnej technologii sprawia, że kamień jest odporny na niszczące czynniki, powierzchnia łatwiejsza w czyszczeniu i dłużej zachowana jest oryginalna struktura i charakter granitu.

 

Zużycie preparatu:

- 10 – 50 ml/m2

 

Sposób użycia:

Produkt nanosić bezpośrednio na powierzchnię za pomocą atomizera bądź ściereczki lekko zwilżonej preparatem. Nadmiar powłoki wytrzeć suchą ścierką lub ręcznikiem papierowym.

 

Metody aplikacji:

- Spryskiwacz

- Czysta ściereczka

Zobacz także

Produkty z tej samej kategorii