Hydrofobowy impregnat do odzieży i tekstyliów Nano Textil, 200 ml

Impregnat hydrofobowy do zabezpieczania wszelkiego rodzaju materiałów tekstylnych, odzieży i obuwia. 

39,00 zł
Ilość

  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Wysyłka w 24 h Wysyłka w 24 h
  • Zwrot w ciągu 14 dni Zwrot w ciągu 14 dni

Impregnat hydrofobowy do butów, odzieży i materiałów tekstylnych.

Nano Textil to profesjonalna powłoka hydrofobowa, która w bezpieczny i skuteczny sposób zabezpiecza tkaninę przed wnikaniem wody oraz brudu. Nano warstwa, która powstaje na materiale chroni włókna, nie ograniczając jednocześnie paro-przepuszczalności.

Innowacyjna formuła preparatu hydrofobowego tworzy niewidzialną powłokę, która nie zmienia struktury zabezpieczanej powierzchni, jej koloru oraz wyglądu. Woda oraz płynne zabrudzenia nie zatrzymują się na materiale, lecz formują w kule, które łatwo spływają z powierzchni. Powłoka hydrofobowa podnosi komfort użytkowania odzieży, obuwia czy sprzętu turystycznego, nawet w trudnych warunkach pogodowych. Impregnat pozostawia tkaninę suchą, czystą oraz wydłuża wytrzymałość materiału.

Zużycie preparatu: od 30 do 100 ml/m2 impregnat hydrofobowy do obuwia

Powłoka hydrofobowa z dodatkiem nano cząsteczek srebra

Dla lepszej ochrony impregnat hydrofobowy został dodatkowo wzbogacony o nano cząsteczki srebra, które ograniczają rozwój bakterii, grzybów i pleśni. Nano płyn hydrofobowy jest ekonomiczny i wydajny. Nie ma ryzyka usunięcia powłoki podczas pierwszego deszczu.

Przykłady zastosowań impregnatu hydrofobowego:

- obuwie materiałowe,

- obuwie zamszowe,

- odzież,

- tapicerki meblowej

Powłoka hydrofobowa do butów, odzieży i materiałów tekstylnych – jak aplikować powłokę?

Pamiętaj, by przed rozpoczęciem impregnacji dokładnie oczyścić z wszelkich zanieczyszczeń zabezpieczaną powierzchnię. Dobrze przygotowana powierzchnia gwarantuje silniejsze wiązanie z nano powłoką a tym samym trwalsze i efektywniejsze działanie środka.

Aplikacja preparatu jest bardzo prosta i wygodna. Należy spryskać czysty, suchy materiał a następnie dla uzyskania lepszego efektu, dłonią rozetrzeć powłokę po materiale. Właściwości hydrofobowe materiał uzyskuje niezwłocznie po wyschnięciu lecz najtrwalszy efekt uzyskuje po upływie 72 godzin – zalecamy zatem przez ten czas nie testować działania płynu hydrofobowego.

powłoka hydrofobowa do odzieży

 

 

Zobacz także

Produkty z tej samej kategorii