Odpychający wodę impregnat hydrofobowy do szyb, Nano Window Plus, 200 ml

Ulepszony, hydrofobowy impregnat do szkła, okien, elewacji szklanych. Preparat zabezpiecza powierzchnie szklane przed powstawaniem zacieków, smug oraz nieestetycznych osadów.

69,00 zł
Ilość

  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Wysyłka w 24 h Wysyłka w 24 h
  • Zwrot w ciągu 14 dni Zwrot w ciągu 14 dni

Impregnat hydrofobowy do szyb i wszelkich powierzchni szklanych

Preparat tworzy na zabezpieczanej powierzchni "niewidzialną warstwę", która odpycha wodę i zabrudzenia i nie pozwalając im wniknąć w strukturę podłoża. Powłoka hydrofobowa chroni szkło przed osadami wapiennymi, wszelkiego rodzaju zabrudzeniami, nieestetycznymi osadami i zaciekami. Zabezpieczone podłoże nabiera cech "samo-oczyszczania". Mycie szklanego podłoża po impregnacji jest sporadyczne i dużo łatwiejsze. Większość zabrudzeń zostaje usunięte poprzez przetarcie wilgotną ściereczką.

Powłoka hydrofobowa do szkła - gdzie stosować:

 - okna domowe, biurowe, dachowe,

- szklane elewacje

- fasady,

- ogrody zimowe,

- szklane drzwi,

 - przeszklenia, balustrady,

Trwałość: do 3 lat, w zależności od warunków użytkowania i sposobu czyszczenia (zalecamy do czyszczenia używanie środków o neutralnym pH.)

Zużycie preparatu: 5-7 ml/m2

Sposób użycia powłoki hydrofobowej do okien:

Przed rozpoczęciem impregnacji dokładnie usunąć wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia i zabrudzenia z zabezpieczanej powierzchni. Zalecamy użycie środka Flash Glass, bądź w przypadku dużych zabrudzeń preparatu Forte Laver. Po dokładnym wyczyszczeniu bardzo ważne jest odtłuszczenie powierzchni za pomocą płynu IP-50 Clean.

- wyczyścić, odtłuścić oraz wysuszyć powierzchnię,

- preparaty hydrofobowe bardzo szybko wiążą się z powierzchnią, w związku z czym zalecamy rozprowadzać płyn na małym obszarze i sukcesywnie powtarzać czynność aż do nałożenia powłoki na całą powierzchnię

- pozostawić na około 15 minut

- wypolerować ściereczką  z mikrofibry

Powłoka bardzo szybko otrzymuje właściwości hydrofobowe, zalecamy jednak w przeciągu 24 godzin nie testować zabezpieczanej powierzchni. 

 

 

 

Zobacz także

Produkty z tej samej kategorii