Odpychający wodę impregnat hydrofobowy do szyb, Nano Window Plus, 200 ml

Ulepszony, hydrofobowy impregnat do szkła, okien, elewacji szklanych.

69,00 zł
Ilość

  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Wysyłka w 24 h Wysyłka w 24 h
  • Zwrot w ciągu 14 dni Zwrot w ciągu 14 dni

Odpychający wodę impregnat hydrofobowy do szyb NANO WINDOW PLUS

 

Innowacyjny preparat do zabezpieczania szklanych powierzchni przed szkodliwym wpływem wody. Nanocząsteczki zawarte w formule produktu równomiernie osadzają się na powierzchni szkła, odpychają wodę i nie pozwalają jej wniknąć głębiej w strukturę.

 

NANO WINDOW PLUS – to zaawansowany technologicznie impregnat, który przez długi czas chroni i zabezpiecza wszystkie powierzchnie szklane przed osadami wapiennymi, różnego rodzaju zabrudzeniami i sprawia że szyby nabierają cech samoczyszczących.

Utworzona cienka warstwa ochronna nabiera właściwości odpychających wodę i chroni przed osiadaniem zabrudzeń. Powłoka nie pozwala wnikać cząsteczkom wody oraz osadom w strukturę szkła, sprawiając, że na dłużej pozostaje czyste i estetyczne. Krople wody spływają po powierzchni zabierając ze sobą większość zanieczyszczeń i nie pozostają żadne ślady na powierzchni szkła.

Po impregnacji, mycie jest sporadyczne i łatwe. Zabrudzenia zostają usunięte poprzez przetarcie wilgotną ściereczką.

Preparat jest przyjazny dla środowiska naturalnego i bezpieczny dla zabezpieczanych powierzchni.

 

NANO WINDOW PLUS – na co stosować?

- okna domowe, biurowe, dachowe

- szklane elewacje

- fasady

- ogrody zimowe

- szklane drzwi

- przeszklenia, balustrady

- szyby samochodowe

 

Trwałość:

- do 3 lat, w zależności od warunków użytkowania i sposobu czyszczenia (proponujemy, by do czyszczenia używać środków o naturalnym PH).

 

Zużycie preparatu:

- 5 -7 ml/m2

 

Sposób użycia:

Uwaga, przed rozpoczęciem impregnacji dokładnie usunąć wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia z zabezpieczanej powierzchni. Zalecamy użycie środka czyszczącego FLASH GLASS, a w przypadku dużych zabrudzeń z osadów wapiennych użycie środka FORTE LAVER.

Następną czynnością równie istotną jest odtłuszczenie powierzchni. Pomocny w tym jest preparat  IP- 50.

- Wyczyścić, odtłuścić i wysuszyć powierzchnię.

- Preparaty hydrofobizujące szybko wiążą się z powierzchnią, dlatego płyn rozprowadzić na małym obszarze i sukcesywnie czynność powtarzać aż do nałożenia na całą powierzchnię.

- Tak zabezpieczoną powierzchnię pozostawić na około 15 minut ( do pół godziny) po tym czasie wypolerować ściereczką z mikrofibry.

- Powłoka po kilku minutach otrzymuje właściwości hydrofobowe, zalecane jest jednak, by w przeciągu 24 godzin nie testować zabezpieczonej powierzchni.

 

Metody aplikacji:

- spryskiwacz

- czysta ściereczka

 

 

 

Zobacz także

Produkty z tej samej kategorii