Preparat do impregnacji kabin prysznicowych Nano Shower Plus

Preparat do impregnacji szkła w kabinie prysznicowej, Nano Shower Plus.

55,00 zł
Ilość

  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Wysyłka w 24 h Wysyłka w 24 h
  • Zwrot w ciągu 14 dni Zwrot w ciągu 14 dni

Preparat do impregnacji kabin prysznicowych NANO SHOWER PLUS.

NANO SHOWER PLUS – to innowacyjny system do pielęgnacji i ochrony kabin prysznicowych.

Ulepszony impregnat z dodatkiem nano cząstek srebra, tworzy na zabezpieczanej powierzchni powłokę hydrofobową, która odpycha wodę, zanieczyszczenia od powierzchni szklanej i ceramiki szkliwionej i pozwala uniknąć powstawania zacieków, uporczywych osadów wapiennych, kamiennych.

Hydrofobizacja nadaje zabezpieczanej powierzchni efekt samo oczyszczania, sprawiając, że szkło w kabinie oraz ceramika długo pozostaje czysta i estetyczna.

Innowacyjny impregnat hydrofobowy przyspiesza spływanie wody łącznie z wszelkiego rodzaju zabrudzeniami z kabin i ceramiki szkliwionej oraz chroni przy dalszym użytkowaniu przed gromadzeniem się plam ze środków myjących czy wapiennych osadów po wyschniętych kroplach wody. Znacząco ułatwia czyszczenie i utrzymanie w czystości bez użycia detergentów. 

Przez obniżenie niszczącego wpływu wody i wilgoci zabezpieczona powierzchnia w widoczny sposób wydłuża swą żywotność. Jest nie tylko estetyczna ale również bezpieczna i ekologiczna.

Powłoka hydrofobowa w swym składzie posiada nano cząstki srebra, które pozostawiają powierzchnie biologicznie czystą. Ta właściwość jest dosyć istotna dla miejsca o dużej wilgotności,  która narażona jest na rozwój np. pleśni.

Impregnat zabezpiecza powierzchnię kabiny prysznicowej i ceramikę szkliwioną przed osadami powstałymi podczas codziennego korzystania z łazienki.

Oszczędza czas, pieniądze, troszcząc się o środowisko naturalne  i daje nam poczucie czystości i estetyczny wygląd na dłużej.

Powłoka NANO SHOWER PLUS wykazuje dłuższą trwałość niż powłoka NANO SHOWER.

Trwałość:

- do 3 lat, w zależności od warunków użytkowania oraz sposobu czyszczenia.

Zużycie preparatu:

- 5 – 7 ml/m2

Sposób użycia:

- Zalecane jest przed rozpoczęciem nakładania powłoki dokładne pozbycie się wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń z zabezpieczanej powierzchni. Proponujemy użycie środka czyszczącego FLASH GLAS, a w przypadku dużych zabrudzeń z osadów wapiennych- środka FORTE LAVER.

Następną czynnością równie istotną jest odtłuszczenie powierzchni. Pomocny jest preparat IP- 50.

Pamiętaj: Im lepiej powyższe czynności zostaną wykonane, tym silniej zostaną związane nano cząsteczki z powierzchnią a działanie preparatu będzie trwalsze i efektywniejsze.

- Niewielką powierzchnię spryskać płynem i go rozprowadzić. Czynność sukcesywnie powtarzać aż do nałożenia środka na całą powierzchnię.

- Pozostawić na około 15 minut, do pół godziny i wypolerować ściereczką z mikrofibry.

Metody aplikacji:

- spryskiwacz

- czysta ściereczka

Zobacz także

Środki czyszczące
Preparat do łagodnego czyszczenia łazienek...
26,00 zł

Produkty z tej samej kategorii