Glinka do czyszczenia lakieru samochodu. Profesjonalna glinka lakiernicza 100 gram średnia

Masa plastyczna przeznaczona do czyszczenia lakieru samochodowego.

35,00 zł
Ilość

  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Wysyłka w 24 h Wysyłka w 24 h
  • Zwrot w ciągu 14 dni Zwrot w ciągu 14 dni

Glinka do czyszczenia lakieru samochodowego - profesjonalna glinka lakiernicza, średnia

 

Profesjonalna glinka lakiernicza sprawdza się w przypadku każdej karoserii, w czyszczeniu każdego rodzaju zabrudzeń drogowych: żywica, masy bitumiczne, tłuste plamy, owady, nalot z układu hamulcowego.

Mało inwazyjnie, bezpiecznie i skutecznie zbiera uporczywe zabrudzenia, mocno przylegające do lakieru i szyb samochodu, bez ryzyka ich uszkodzenia.

 

NANO GLINKA – to niezwykle elastyczny środek czyszczący o średniej twardości, który precyzyjnie oczyszcza lakier i szyby samochodowe z zabrudzeń oraz pomaga uzyskać idealnie gładką powierzchnię, bez chropowatości. Powłoka lakieru nabiera pełni blasku, gładkości i śliskości czym ułatwia spływanie wody i zanieczyszczeń.

 

Glinka do lakieru czyści osady z szyb.

Jej delikatne właściwości ścierające oprócz usuwania brudu, zaschniętych owadów, osadów z soków drzew, wygładzają powierzchnię, do której trudniej przywierają zanieczyszczenia.

 

 

Glinka lakiernicza średnia, w odróżnieniu od innych środków jest produktem, który delikatnie działa na strukturę lakieru, nie niszczy go ani nie rysuje.

Czyszczenie NANO GLINKĄ prosto, szybko i wydajnie przygotuje lakier do następnego etapu pielęgnacji – aplikacji powłok hydrofobowych. By długotrwale zabezpieczyć powierzchnie lakierowane przed niszczącymi czynnikami zewnętrznymi.

 

Jak odpowiednio użyć glinki?

Sposób użycia jest bardzo prosty.

Przed rozpoczęciem pracy, należy oderwać fragment glinki i ugniatać ją w dłoni, by nadać jej odpowiedniej miękkości i elastyczności. Można również zamoczyć glinkę w ciepłej wodzie, wtedy szybciej zmięknie. Im glinka jest bardziej miękka, tym praca z nią łatwiejsza, a produkt jest delikatniejszy dla lakieru.

- umytą powierzchnię lakieru lub szyby samochodowej należy zwilżyć lubrykantem do glinki

- kolejny krok to zbieranie zabrudzeń w glinkę.

W momencie, gdy na jej powierzchni pojawią się zabrudzenia, należy je wgnieść do środka, ponownie uformować glinkę i kontynuować czyszczenie.

- bezwzględnie należy unikać czyszczenia bez uprzedniego zwilżenia czyszczonej powierzchni lubrykantem.

- po pracy z glinką należy dokładnie umyć ręce.

Pamiętaj, że glinkę do czyszczenia najlepiej przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu.

Glinka, która upadnie na ziemię, nie nadaje się do pracy.

 

Po wyczyszczeniu glinką, odtłuszczeniu oraz wysuszeniu lakieru warto zabezpieczyć karoserię profesjonalnym impregnatem hydrofobowym NANO PROTECTION  zabezpiecza on przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi oraz ułatwia utrzymać piękny wygląd i połysk lakieru samochodowego.

Zobacz także

Produkty z tej samej kategorii