Glinka do lakieru, 100 gram, średnia

Glinka do lakieru i szyb samochodowych

Masa plastyczna przeznaczona do delikatnego a zarazem silnego czyszczenia karoserii i szyb samochodowych.

21,00 zł
Ilość

  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Wysyłka w 24 h Wysyłka w 24 h
  • Zwrot w ciągu 14 dni Zwrot w ciągu 14 dni

Glinka do lakieru i szyb samochodowych

Profesjonalna glinka do lakieru sprawdza się w przypadku każdej karoserii, w czyszczeniu każdego rodzaju zabrudzeń drogowych: żywica, masy bitumiczne, tłuste plamy, owady, nalot z układu hamulcowego.

Mało inwazyjnie, bezpiecznie i skutecznie zbiera uporczywe zabrudzenia, mocno przylegające do lakieru i szyb samochodu, bez ryzyka ich uszkodzenia.

Glinka do lakieru – to niezwykle elastyczny środek czyszczący o średniej twardości, który precyzyjnie oczyszcza lakier i szyby samochodowe z zabrudzeń oraz pomaga uzyskać idealnie gładką powierzchnię, bez chropowatości. Powłoka lakieru nabiera pełni blasku, gładkości i śliskości czym ułatwia spływanie wody i zanieczyszczeń.

Czyszczenie lakieru za pomocą glinki prosto, szybko i wydajnie przygotuje lakier do następnego etapu pielęgnacji – aplikacji powłok hydrofobowych. By długotrwale zabezpieczyć powierzchnie lakierowane przed niszczącymi czynnikami zewnętrznymi.glinka do czyszczenia lakieru samochodowego

Glinka do czyszczenia lakieru  - jak odpowiednio jej użyć?

Przed rozpoczęciem pracy, należy oderwać fragment glinki i ugniatać ją w dłoni, by nadać jej odpowiedniej miękkości i elastyczności. Można również zamoczyć glinkę w ciepłej wodzie, wtedy szybciej zmięknie. Im glinka jest bardziej miękka, tym praca z nią łatwiejsza, a produkt jest delikatniejszy dla lakieru.

- umytą powierzchnię lakieru lub szyby samochodowej należy zwilżyć lubrykantem do glinki

- kolejny krok to zbieranie zabrudzeń w glinkę  (w momencie, gdy na jej powierzchni pojawią się zabrudzenia, należy je wgnieść do środka, ponownie uformować glinkę i kontynuować czyszczenie).

- bezwzględnie należy unikać czyszczenia bez uprzedniego zwilżenia czyszczonej powierzchni lubrykantem.

 

Zobacz także

Produkty z tej samej kategorii