Preparat do ochrony elementów plastikowych i gumowych Nano Plexi, 200 ml

Preparat do odświeżania, czyszczenia i pielęgnacji wszelkich elementów karoserii wykonanych z plastiku, winylu, gumy. Jego cząsteczki głęboko wnikają w strukturę materiału wydobywając kolor, maskując drobne rysy oraz nadając jedwabistą, satynową barwę. 

28,00 zł
Ilość

  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Wysyłka w 24 h Wysyłka w 24 h
  • Zwrot w ciągu 14 dni Zwrot w ciągu 14 dni

Preparat do ochrony elementów plastikowych i gumowych NANO PLEXI - 200 ml

 

Preparat do czyszczenia i pielęgnacji wszystkich elementów karoserii wykonanych z plastiku, winylu, gumy – do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz auta.

Środek ochronny, który wnika w mikrostrukturę odświeżanej powierzchni, wytwarza cienką warstwę hydrofobową, maskując drobne rysy, chroniąc przed płowieniem i wydobywa satynową barwę elementów plastikowych, winylowych i gumowych.

 

NANO PLEXI – przywraca i pogłębia oryginalny kolor i blask zabezpieczanych powierzchni.

Elementy gumowe utrzymują elastyczność i są chronione przed wysychaniem i pękaniem.

Za właściwości ochronne i antystatyczne odpowiadają wysokiej jakości woski i nano związki krzemianowe, z którego składa się ten wysoce skuteczny produkt.

Gwarancję ochrony przed niszczącymi zjawiskami, promieniowaniem UV doprowadzające do matowienia, płowienia ww elementów samochodu zapewni preparat NANO PLEXI.

Wykorzystanie nanotechnologii i wysokiej jakości skład produktu sprawi, że bezpiecznie pielęgnujemy elementy plastikowe, gumowe, winylowe i nielakierowane, zapewniając przy tym ochronę przed złymi warunkami atmosferycznymi i płowieniem plastiku.

Satynowy blask i nabłyszczenie to wizualne zwieńczenie właściwości NANO PLEXI.

 

Zużycie preparatu:

5 – 10 ml/m2

 

Sposób użycia:

Preparat nanosić na czystą oraz suchą powierzchnię. Aplikować bezpośrednio na powierzchnię za pomocą natrysku bądź zwilżonej preparatem ściereczki. Okrężnymi ruchami wypolerować powierzchnię.

Zobacz także

Produkty z tej samej kategorii