Skoncentrowany szampon samochodowy Nano Shampoo koncentrat, 500 ml

Skoncentrowany szampon samochodowy do mycia samochodu.

25,00 zł
Ilość

  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Wysyłka w 24 h Wysyłka w 24 h
  • Zwrot w ciągu 14 dni Zwrot w ciągu 14 dni

Skoncentrowany szampon do samochodu NANO SHAMPOO, koncentrat - 500 ml

 

Koncentrat, obficie pieniący, wydajny i skuteczny w usuwaniu trudnych zabrudzeń (tłuszcz, masy bitumiczne, owady), oraz typowych zabrudzeń z ulicy. Bezpieczny dla lakieru, z charakterystycznym dodatkiem w składzie, w postaci nanocząsteczek srebra, które ograniczają rozwój bakterii i pleśni.

 

Szampon do samochodu – NANO SHAMPOO, skoncentrowany na dokładnym myciu wszelkiego typu zabrudzeń.

Preparat stosuje się do mycia każdego elementu samochodu – karoseria, szyby. Pomimo wykazywanej silnej mocy myjącej środka, nie ma ryzyka uszkodzenia lakieru czy jego odbarwienia.

Wydajny szampon, doskonale radzi sobie z każdym rodzajem brudu a jego innowacyjne właściwości ograniczają osadzanie się kurzu i zabrudzeń oraz nie dopuszczają do powstawania smug i zacieków pojawiających się podczas mycia.

Szampon przyczynia się również do czystości biologicznej, dzięki aktywności bakteriobójczej i grzybobójczej jonów srebra znajdujących się w składzie produktu.

Perfekcyjna czystość, wypielęgnowany samochód, wolny od substancji biologicznych o wyjątkowo przyjemnym zapachu to efekt użycia szamponu NANO SHAMPOO, przy zachowaniu bezpieczeństwa dla lakieru niezależnie od jego koloru.

Samochód pozostaje czysty na dłużej, dzięki właściwościom antystatycznym szamponu, ograniczającym osiadanie brudu.

Szampon do mycia samochodu NANO SHAMPOO, to idealna propozycja, która sprawdzi się podczas usuwania trudnych zabrudzeń z powierzchni szyb i karoserii auta, jak i w codziennej ich pielęgnacji.

Sugerowane rozcieńczanie preparatu to:

1: 70 – w przypadku silnych zabrudzeń

1: 100 – do codziennej pielęgnacji

Polecamy stosować szampon samochodowy jako środka do dokładnego wyczyszczenia auta przed aplikacją powłok hydrofobowych.

Zobacz także

Produkty z tej samej kategorii