Impregnat do lakieru samochodowego Quartz Protection, 200 ml

Powłoka hydrofobowa do zabezpieczania lakieru samochodowego.

115,00 zł
Ilość

  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Wysyłka w 24 h Wysyłka w 24 h
  • Zwrot w ciągu 14 dni Zwrot w ciągu 14 dni

Impregnat do lakieru samochodowego Quartz Protection - 200 ml

 

Preparat impregnujący, przeznaczony do zabezpieczania lakieru samochodowego.

Chroni lakier przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi, promieniowaniem UV, solą drogową, owadami. Zapewnia wysoką hydrofobowość i nadaje lakierowi szklistość, połysk oraz pogłębia kolor.

 

NANO PROTECTION – to zaawansowany produkt tworzący na powierzchni lakieru mikroskopijną warstwę hydrofobową, która nadaje niezwykłej gładkości karoserii. Woda i wszelkie zanieczyszczenia drogowe nie przylegają do powierzchni, szybciej i łatwiej spływają po samochodzie, co istotnie wpływa na szybsze mycie auta i dłuższe utrzymanie go w czystości.

 

Nano powłoka służy ochronie powierzchni lakierowanych oraz folii, stosowanych do oklejania samochodów. To ochrona przed przywieraniem zanieczyszczeń drogowych, owadów, agresywnej chemii oraz ułatwienie ich usuwania.

Długotrwale zabezpiecza karoserię przed płowieniem, nadając lakierowi piękny połysk z widoczną głębią koloru.

 

Powłoka hydrofobowa jest odporna na wahania temperatur oraz różnego rodzaju  środki chemiczne. Stosując neutralną chemię do czyszczenia zwiększymy żywotność powłoki.

 

Czas działania:

- od 3 – 12 miesięcy, uzależnione to jest od warunków atmosferycznych oraz sposobu użytkowania.

 

Aplikacja:

- Najpierw oczyść z zabrudzeń lakier auta, szamponem oraz glinką. Istotną rolę odgrywa również odtłuszczenie powierzchni. Pomocny w tym jest preparat IP-50.

- Po wykonaniu wyżej wymienionych czynności,  spryskaj powierzchnię preparatem NANO PROTECTION i rozetrzyj ściereczką z mikrofibry.

- Należy zaznaczyć, że preparaty hydrofobizujące szybko wiążą się z podłożem, dlatego należy je nanosić na małe obszary ( 40x40 cm).

- Po nałożeniu powłoki na całe auto delikatnie przepoleruj lakier z powstałych smug i zostaw na około godzinę, czynności tej nie   wolno wykonywać urządzeniami mechanicznymi tylko ręcznie.

 - Po tym czasie wypoleruj resztę niedotartych smug.

- Auto nie powinno mieć kontaktu z żadną chemią przez 24h to czas aby powłoka się utwardziła ( nie jedź w tym czasie na myjnię)

Ważne:

- Nie nakładamy powłoki na rozgrzany lakier.

Zobacz także

Kosmetyki Samochodowe
Niewidzialna wycieraczka, 200 ml
60,00 zł

Produkty z tej samej kategorii