Niewidzialna wycieraczka, 200 ml

Niewidzialna wycieraczka HadwaoNet to preparat, który tworzy na szkle powłokę hydrofobową ułatwiającą spływanie wody. Woda wraz z brudem formuje się w duże krople i spływa z szyby pod wpływem pędu powietrza. Szyba po zabezpieczeniu jest przejrzysta, czysta i estetyczna co zwiększa bezpieczeństwo podróżowania.

60,00 zł
Ilość

  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Wysyłka w 24 h Wysyłka w 24 h
  • Zwrot w ciągu 14 dni Zwrot w ciągu 14 dniNIEWIDZIALNA WYCIERACZKA -200 ml


 


NIEWIDZIALNA WYCIERACZKA to preparat, który zwiększa bezpieczeństwo i widoczność jadącego samochodem podczas opadów atmosferycznych.


Środek tworzy powłokę hydrofobową na powierzchni szyby. Pod jej wpływem krople wody wraz z podmuchem powietrza spływają z szyby.


NIEWIDZIALNA WYCIERACZKA to gwarancja przejrzystości szyby, jej czystość i odporność na przywieranie zabrudzeń.


 


NIEWIDZIALNA WYCIERACZKA powoduje efekt uciekających kropli. Podczas jazdy, w deszczu – przy prędkości 55-60 km/h, woda wraz z zanieczyszczeniami, bez używania wycieraczek mechanicznych, w łatwy sposób zostaje odprowadzona z powierzchni szyby.


Powłoka hydrofobowa na szybie jest niewidoczna ale bardzo przydatna. Nie dopuszczając do osiadania wody wpływa na lepszą widoczność i zmniejsza ilość zabrudzeń pozostałych po zaschniętych kroplach deszczu czy owadach.


 


NIEWIDZIALNA WYCIERACZKA doskonale sprawdzi się na tylnej szybie. Brud spod kół, rozmazany tradycyjną wycieraczką może porysować szyby. Dlatego nałożona powłoka hydrofobowa, ułatwi i przyspieszy spłukanie nieczystości.


Zaletą niewidzialnej wycieraczki jest jej przydatność w każdej porze roku.


W okresie opadów deszczu pozwala bezpiecznie dojechać do celu.


Zimą minimalizuje czas poświęcony na skrobanie. Szyba po aplikacji niewidzialnej wycieraczki jest bardziej odporna na mróz i przymarzanie, łatwiej usunąć wszelki osad lodowy z jej powierzchni.


 


50 ml. Preparatu wystarczy na zabezpieczenie wszystkich szyb w aucie.


By uzyskać większą trwałość, preparat można nakładać kilka razy. Pamiętając przy tym o dwu godzinnych odstępach czasu pomiędzy warstwami.


 


Sposób użycia NIEWIDZIALNEJ WYCIERACZKI samochodowej:


- powłokę należy nanosić w suchych warunkach i dodatniej temperaturze.


- przed przystąpieniem do aplikacji należy dokładnie wyczyścić, odtłuścić i wysuszyć impregnowaną powierzchnię. Do odtłuszczenia zalecamy użycie preparatu IP- 50.


- jeżeli wcześniej na szyby stosowany był wosk – należy go usunąć.


- wstrząsnąć pojemnikiem, spryskać szybę i delikatnie rozprowadzić płyn po powierzchni.

-


- pozostawić na okres około 15 minut


ściereczką z mikrofibry delikatnie wypolerować szybę  i pozostawić na kolejną godzinę

- po godzinie od nałożenia wypolerować do przejrzystości smugi które pozostały


Preparaty hydrofobowe wiążą w szybkim czasie, dlatego należy je nakładać na niewielkie obszary.


Zobacz Film jak prawidłowo nałożyć powłokę


Uwaga:


Przez 24 godziny od aplikacji niewidzialnej wycieraczki nie wolno myć powierzchni płynem do szyb, używać płynu do spryskiwaczy itp.


Trwałość:


10 – 15 tys. km.


Zużycie preparatu:


5 – 7 ml/m2


 


Płynna forma wycieraczki i wygoda przechowywania np. (w domu, garażu, samochodzie), daje nam możliwość odtworzenia powłoki w każdej chwili, nawet w trasie.


Zobacz także

Produkty z tej samej kategorii