Skoncentrowany peparat do czyszczenia felg samochodowych - Rapid, 500 ml

Skoncentrowany, kwasowy preparat do czyszczenia felg samochodowych – stalowych oraz aluminiowych. Preparat skutecznie usuwa tłuste ślady po olejach, smarach oraz osady pochodzące z klocków hamulcowych i innych zabrudzeń drogowych.

24,00 zł
Ilość

  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Wysyłka w 24 h Wysyłka w 24 h
  • Zwrot w ciągu 14 dni Zwrot w ciągu 14 dni

Skoncentrowany preparat do czyszczenia felg samochodowych – RAPID - 500 ml

 

RAPID, jest  kwasowym preparatem o skoncentrowanej formule, przeznaczony do usuwania zanieczyszczeń; czarnego pyłu hamulcowego, śladów po smarach, olejach, osadów z soli czy zabrudzeń ulicznych z felg samochodowych – aluminiowych i stalowych.

 

Niezawodny w czyszczeniu felg aluminiowych i stalowych z nagromadzonych osadów, stanowiących wszelkiego rodzaju zabrudzenia drogowe czy śladów po smarach i olejach, skutecznie i z dobrym rezultatem

 

Preparatu nie należy stosować do felg chromowanych.

 

Środek do czyszczenia felg RAPID – jak stosować preparat?

Aplikacja preparatu do czyszczenia felg samochodowych RAPID jest szybka i prosta, nie dostarcza użytkownikowi żadnych trudności. Aby osiągnąć zamierzone, w pełni satysfakcjonujące rezultaty czyszczonych felg wystarczy zastosować się do kilku poniższych zaleceń.

- w czasie pracy należy założyć gogle ochronne i rękawiczki nitrylowe/lateksowe.

- standardowo, przed aplikacją należy rozcieńczyć płyn w proporcji 1:4. W przypadku wyjątkowo silnych zabrudzeń można zastosować preparat w formie natrysku bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię.

- płyn powinien pozostać na czyszczonej powierzchni przez około 1 minutę. Pamiętając, by nie doprowadzić do zaschnięcia płynu.

- po upływie 1 minuty spłukać płyn silnym strumieniem wody.

- w przypadku trudnych zabrudzeń możemy wspomóc się dodatkowo szczotką lub gąbką.

- przed czyszczeniem felg warto sprawdzić działanie preparatu w niewidocznym miejscu.

- okresowo, po dokładnym wyczyszczeniu felg, warto zadbać o dodatkowe ich zabezpieczenie specjalnym impregnatem NANO RIMS. Płyn hydrofobowy zabezpieczy felgi pojazdu przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi oraz ponownym osadzaniem się brudu.

Po zastosowaniu powłoki Nano Rims do ponownego czyszczenia felg można będzie użyć delikatniejszego preparatu do mycia felg jakim jest Środek Alu Cleaner bądź Bloody Rims

- Preparatu nie należy stosować do felg chromowanych.

Zobacz także

Produkty z tej samej kategorii