Powłoka odblaskowa, Lunar Pro 100 ml

Innowacyjny preparat nadający efekt odblasku

39,00 zł
Ilość

  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Wysyłka w 24 h Wysyłka w 24 h
  • Zwrot w ciągu 14 dni Zwrot w ciągu 14 dni

Powłoka odblaskowa Lunar Pro

Nowatorski preparat nadający efekt odblasku różnym powierzchniom, opracowany w celu podniesienia bezpieczeństwa niechronionym uczestnikom ruchu, przebywających w warunkach ograniczonej widoczności.

 

Lunar Pro – to Twoja ochrona i bezpieczeństwo na drodze, po zmroku.

 

Powłoka odblaskowa, nie jest widoczna w ciągu dnia. Jej działanie intensywnie widać wieczorem, po oświetleniu światłami reflektorów nadjeżdżającego samochodu lub latarki.

Formuła preparatu nastawiona jest na odbijanie światła w kierunku jego źródła, dlatego jesteśmy widoczni przez kierowców samochodów. Sam decydujesz jaki odcinek zabezpieczyć preparatem - im większą powierzchnię spryskasz tym obszar odbijania światła jest większy a Ty bardziej widoczny.

Preparat posiada mikrodrobiny, wczepiające się w powierzchnię materiału, nadając mu refleksy odblaskowe. Nie niszczy tkanin, ani ich nie usztywnia oraz nie pozostawia trwałych śladów na ubraniach.

Preparat nadaje właściwości odblaskowych różnym rodzajom materiału:

- ubrania,

- buty,

- plecak,

- kask, itp.

Dobrym rozwiązaniem jest nałożenie go na: elementy roweru (rama, koła), powierzchnię wózka dziecięcego czy wozidełka, którym przewozimy dziecko.

W produkcie Lunar Pro znajdują się również polimery, nadające spryskanej powierzchni delikatnego efektu hydrofobowego, czym dodatkowo chronią powłokę odblaskową przed szybkim zmyciem przez deszcz.

Refleksów odblaskowych można się pozbyć po kilku cyklach prania.

Lunar Pro, powłoka odblaskowa zapewni Tobie i najbliższym bezpieczeństwo i realny, wysoki stopień widoczności po zmroku.

 - Odblask widoczny tylko po zmroku, w kontakcie ze światłem zewnętrznym.

- Zwiększa bezpieczeństwo wieczornych spacerów, joggingu, przejażdżek rowerowych.

- Szybkość działania – efekt odbijania osiągamy już po 10 minutach od aplikacji.

- Powłoka odblaskowa, nie pozostawia śladów, nie niszczy ubrań, jest całkowicie usuwalna po kilku praniach.

- Różnorodność zastosowań.

- Odporność odblasku na wodę.

- Łatwość użycia.

- Ekonomiczna pojemność preparatu, wystarczająca na kilkakrotne użycie.

 

Instrukcja nakładania:

Wstrząsnąć energicznie przez 30 sekund. Czynność powtarzać podczas nanoszenia preparatu. Następnie nanieść niewielką ilość i odczekać do pełnego wyschnięcia powłoki. Po tym czasie powłoka jest gotowa do eksploatacji. W trakcie nanoszenia, butelkę trzymać pionowo. Spray nadaje delikatne, szare zabarwienie, które w praktyce jest niedostrzegalne nawet na ciemnym materiale. Użycie zbyt obfitej ilości produktu może spowodować powstawanie przebarwień.

Zobacz także

Produkty z tej samej kategorii