Preparat do pielęgnacji i konserwacji mebli Satin Gold" 200 ml

Preparat "Satin Gold" pielęgnuje oraz ogranicza osiadanie kurzu na czyszczonych meblach. Stworzony do konserwacji mebli drewnianych, drewnopodobnych, elementów plastikowych oraz mebli wykonanych ze skóry oraz ekoskóry.

35,00 zł
Ilość

  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Wysyłka w 24 h Wysyłka w 24 h
  • Zwrot w ciągu 14 dni Zwrot w ciągu 14 dni

Preparat do pielęgnacji i konserwacji mebli SATIN GOLD

 

SATIN GOLD – to nowoczesny technologicznie preparat, który delikatnie czyści, pielęgnuje, ogranicza osiadanie kurzu oraz konserwuje:

-meble drewniane,

- drewnopodobne,

- elementy plastikowe oraz

- meble wykonane ze skóry naturalnej i sztucznej.

 

SATIN GOLD, z delikatną siłą lecz niezwykle skutecznie i pozbędzie się z powierzchni wszelkiego rodzaju plam, umiejętnie wyczyści zabrudzenia i pozostawi przyjemny, odświeżający zapach.

Preparat wspomaga wydobycie głębię naturalnego koloru i podkreśla satynowy blask. Powierzchnie są chronione przed płowieniem i wysychaniem, utrzymują elastyczność i delikatność materiału.

Efekt antystatyczny ogranicza przyciąganie kurzu, czystość utrzymuje się dłużej a w przyszłości daje łatwiejsze i szybsze czyszczenie mebli.

 

SATIN GOLD – środek przeznaczony do bezpiecznej i kompleksowej pielęgnacji mebli, żebyśmy przy niewielkim wysiłku mogli utrzymać je w jak najlepszym wyglądzie i kondycji.

 

Sposób użycia:

Pielęgnację można wykonać samodzielnie. Łatwość aplikacji produktów opracowanych w nanotechnologii umożliwia osiągnięcie zadowalających efektów końcowych.

- niewielką ilość preparatu nanieść bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię bądź na czystą ściereczkę.

- płyn rozprowadzić po powierzchni i delikatnie wypolerować.

Produkty z tej samej kategorii