Pianka do mycia szyb, laminatów, stali i emalii – Flash Glass, 500 ml

Flash Glass to specjalistyczny preparat do mycia szyb, luster, elementów laminowanych, czy emaliowanych.

19,00 zł
Ilość

  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Wysyłka w 24 h Wysyłka w 24 h
  • Zwrot w ciągu 14 dni Zwrot w ciągu 14 dni

Pianka do mycia szyb, laminatów, stali i emalii – FLASH GLASS 

 

FLASH GLASS – to nano pianka mająca szeroki zakres czyszczenia, począwszy od powierzchni szklanych (szyby, lustra, kryształy), po powierzchnie laminowane, emaliowane i ze stali nierdzewnej.

Wysoka jakość produktu przyczynia się do gruntownego czyszczenia i usuwania  osadów z mydła, insektów czy zaschniętych zabrudzeń a pozostawiają powierzchnie krystalicznie czyste, lśniące bez smug i zacieków.

 

Opracowany w nanotechnologii produkt FLASH GLASS, łatwo się rozprowadza po powierzchni. Nano pianka i jej mikroskopijne cząsteczki głęboko wnikają w strukturę  powierzchni i z lekkością czyszczą wszelkie zabrudzenia ( nie wymaga szorowania), sprawiając, że mycie np. luster jest szybkie i przyjemne.

Dodatkiem w składzie preparatu są substancje antystatyczne, które ograniczają przyciąganie kurzu i zabrudzeń, oraz zabezpieczają powierzchnie przed szybkim zabrudzeniem i pozostawiają świeży, przyjemny zapach w pomieszczeniu. Również pomocne w czyszczeniu powierzchni oraz eliminowaniu bakterii, grzybów, pleśni są innowacyjne nanocząsteczki srebra, które wykazują działanie bakteriobójcze i grzybobójcze.

 

FLASH GLASS – nano pianka, z zawartością w składzie cząsteczek srebra i substancji antystatycznych i czyszczących, by zapewnić łatwe i przyjemne czyszczenie powierzchni szklanych, laminowanych, emaliowanych oraz ze stali nierdzewnej i uzyskać krystalicznie lśniące powierzchnie.

Łatwe i bezproblemowe stosowanie idzie w parze z wysoką jakością preparatu.

 

Sposób użycia:

- przed użyciem wstrząsnąć butelką z preparatem.

- czyszczoną powierzchnię spryskać preparatem.

- następnie rozetrzeć czystą ściereczką bądź ręcznikiem papierowym.

 Opis

Kolor
niebieski - odcień uzależniony od partii produkcyjnej
Pojemność
650 ml

Produkty z tej samej kategorii