Preparat do łagodnego czyszczenia łazienek Forte Laver, 500 ml

Forte Laver to specjalistyczny preparat do codziennego czyszczenia łazienek i sanitariatów. Dzięki aktywnej pianie polimerowej, środek jest jednocześnie bezwzględny dla zanieczyszczeń, osadów, kamienia, zacieków, nacieków z kamienia i mydlin, a łagodny dla powierzchni ceramicznych i chromowanych.

26,00 zł
Ilość

  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Wysyłka w 24 h Wysyłka w 24 h
  • Zwrot w ciągu 14 dni Zwrot w ciągu 14 dni

Preparat do łagodnego czyszczenia łazienek FORTE LAVER 

FORTE LAVER – zaawansowany preparat czyszczący do łagodnego mycia urządzeń sanitarnych (umywalki, toalety, wanny, bidety), powierzchni chromowanych i stalowych.

Uniwersalny środek, bezwzględny i skuteczny w usuwaniu tłustego brudu, śladów po środkach myjących czy nalotu wapiennego z wody, lecz delikatny dla powierzchni ceramicznych i chromowanych, bez ryzyka ich uszkodzenia. Bezpieczny dla ludzi, posiadający właściwości antybakteryjne.

 

Skład preparatu FORTE LAVER, jego aktywne substancje, wykazują silne działanie czyszczące, lecz bezpieczne dla powierzchni. Można go stosować zarówno do codziennej pielęgnacji jak i do gruntownego czyszczenia nagromadzonych osadów mydlanych, tłustego brudu czy  kamiennych nacieków z powierzchni ceramicznych, chromowanych i urządzeń sanitarnych.

W produkcie FORTE LAVER, w jego innowacyjnej formule zastosowano polimery, opóźniające ponowne osadzanie się brudu. Ułatwia to kolejne czyszczenie oraz znacząco oddala je w czasie.

 

Środek oprócz właściwości czyszczących dodatkowo wykazuje działanie  nie pozwalające rozwijać się bakteriom i grzybom. Odpowiadają za to nanocząsteczki srebra.

FORTE LAVER to środek czyszczący o delikatnym działaniu, lecz usuwający najtrudniejsze zabrudzenia z wielu powierzchni znajdujących się w łazience.

 

Sposób użycia:

- działanie preparatu sprawdzić w mało widocznym miejscu.

- początkowo należy nanieść płyn na czyszczoną powierzchnię tak, by została całkowicie zwilżona.

- po kilku minutach gruntownie wyczyścić, używając mokrej szmatki lub gąbki.

Produkty z tej samej kategorii